Cześć i Czołem Murki i…

Cześć i Czołem Murki i Mirabelki. Pamiętacie mnie jeszcze z tagów #inteligentnydom #smarthome #automatyka i #budownictwo ? Staram się pomagać, radzić i podpowiadać Wam w tych sprawach na mirko, ale dziś sam potrzebuję pomocy.

Pomóżcie mi wymyślić nowy slogan firmy!
(słyszałem, że w tych sprawach jesteście całkiem nieźli ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Oczywiście osoba, której slogan zostanie wybrany dostanie zestaw firmowych gadżetów, ale dla atencji i tak zrobimy małe #rozdajo – wśród plusujących wylosuję 5 osób, które otrzymają moją książkę „10 mitów inteligentnych domów” w wersji drugiej rozszerzonej z 2019 roku!

Szczegóły zadania:
Mamy nazwę firmy, a potrzebujemy wymienić jego slogan, więc jest to prośba o najbardziej ciekawy, trafny slogan dla firmy.

Nazwa firmy: Futunext®
Obecny slogan: Twój inteligentny dom.

O firmie:
+ Jesteśmy ogólnopolską siecią wykonawców realizujących projekty smarthome (mamy oddziały w całej Polsce).
+ Realizujemy projekty kompleksowo: od koncepcji, przez projekt po montaż urządzeń, zaprogramowanie, uruchomienie, obsługę pogwarancyjną.
+ Zajmujemy się kompletem instalacji elektrycznych w domu (wraz z automatyką domową realizujemy systemy multimedialne, alarmowe, teletechniczne – wszystko co związane z „kabelkologią”. Ponadto rozważamy rozszerzenie zakresu usług o inne instalacje domowe, jednak rdzeniem naszej firmy wciąż pozostaje smarthome.
+ Naszym klientem jest inwestor prywatny, budujący swój wymarzony dom lub czasami wręcz rezydencję.
+ Naszym partnerem jest architekt, deweloper, kierownik budowy

Dlaczego chcemy zmienić slogan i co chcemy uzyskać w nowym?
– Obecny slogan nie podkreśla tego, że jesteśmy siecią. Chcielibyśmy to wyraźnie zaznaczyć, bo jest to nasza przewaga konkurencyjna
– Używa terminu „inteligentny dom”, który jest nieco infantylny i odrobinę za mocno zawęża zakres naszych usług. Rozważamy użycie słowa smarthome, ale jesteśmy otwarci na różne propozycje
– Ponadto wciąż chcielibyśmy, by slogan był krótki: 3-4 słowa